Kandelabrar, 1 par

442364

B. H. EDLUND, kandelabrar, 1 par, för två ljus, tenn, stämplade Stockholm 1933, höjd 18 cm

Mindre repor, bucklor och slitage

Diverse, Samlarobjekt

Monter 9

Kandelabrar, 1 par

Budhistorik (1 bud)

3097685
2017-02-25 10:46:38

2017-02-26 kl 19:34
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.