Brosch Lea Stein

442360

LEA STEIN, brosch, Paris, formgiven omkring 1940-talets slut, bakelit, i form av räv, signerad, längd 10 cm

Guld/Smycken

Brosch Lea Stein

Budhistorik (24 bud)
3101353
3 200
3101362
3101353
2 600
3101357
2 400
3101353

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.