Bordslampa i alabaster

442350

BORDSLAMPA, alabaster, stam med dekor av vindruvsklasar, höjd ca 62 cm

Proveniens: Rashammar

Slitage

Belysning, Bordslampor

Rum 7, Hylla 8

Bordslampa i alabaster

Budhistorik (1 bud)

3084826
2017-02-19 17:03:25

2017-02-25 kl 15:54
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.