Ljusstakar i gustaviansk stil

442339

LJUSSTAKAR, 1 par, nysilver, C. G. Hallberg, Stockholm, 1900-talets början, gustaviansk stil, bladhölstrat skaft, fotplatta med gallerkant, på kulfötter, höjd ca 29 cm

Proveniens: Rashammar

Båda med gravyr, ytslitage

Diverse, Belysning

Ljusstakar i gustaviansk stil

Budhistorik (5 bud)
3093124
700
3096954
650
3093124
600
3081932
550
3081932

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.