Väggpendyl i rokokostil

442338

VÄGGPENDYL, rokokostil, Jack Mobeck Norrköping, förgylld, höjd 91 cm, nyckel och pendel finns

Proveniens: Rashammar

Klockor/Ur

Väggpendyl i rokokostil

Budhistorik (9 bud)
3093333
2 800
3085375
2 600
3089019
2 600
3085375
2 400
3087896

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.