Göteborgsstolar fyra

442334

STOLAR, 4 st, s.k. göteborgsstolar, 1800-talets andra hälft, mahognyfanér, sitthöjd ca 45 cm

Lagningar, slitage

Rum 14

Göteborgsstolar fyra

Budhistorik (23 bud)
3091829
1 900
3091783
1 800
3091783
1 700
3091824
1 600
3091783

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.