Afrikansk pall

442301

STOL, Afrika, skuret trä, höjd 16, diameter 23cm

Skador, slitage

Etnografica

Rum 7

Afrikansk pall

Budhistorik (3 bud)

3090750
3091971
3090750

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.