Rökbord jugend

442287

RÖKBORD, jugend, 1920/30-tal, betsat trä med bricka i koppar, höjd ca 63, diameter 59 cm

Visst slitage

Rum 6

Rökbord jugend

Budhistorik (10 bud)
3090568
900
3090466
850
3090131
3090130
750
3090129
700

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.