Anna-Lisa Thomson oljemålning

442283

ANNA-LISA THOMSON (1905-1952): "En kvinnas måsten", signerad a tergo Anna Lisa Thomson 12.12.1946, olja på pannå, ca 31x22,5 cm

Smärre ytrispor

Anna-Lisa Thomson oljemålning

Budhistorik (10 bud)
3087939
1 800
3091529
1 700
3087939
1 600
3087891
3087891

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.