Holländsk skola oljemålning

442281

HOLLÄNDSK SKOLA (1600-tal): Värdshuset, olja på pannå, ca 16x20 cm

Lös ur ram

Konst, Äldre måleri

Holländsk skola oljemålning

Budhistorik (18 bud)
3091252
3 800
3090997
3 600
3091251
3 400
3090997
3 200
3090951

Slutpris SEK:
3 800
383 EUR, 435 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.