Timo Solin skulptur

442277

TIMO SOLIN (född 1947), Grön amazon, signerad och daterad Timo Solin -96, bemålad plåt på plexifot, höjd 38 cm med sockel

Konst, Skulpturer

Timo Solin skulptur

Budhistorik (17 bud)
3095805
6 400
3095777
6 200
3095777
6 000
3095803
5 800
3095777
5 600

Slutpris SEK:
6 400
644 EUR, 732 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.