Hollänsk skola oljemålning

442275

HOLLÄNDSK SKOLA (1600/1700-tal): Vandrare och åsnor, olja på pannå, ca 20x16 cm

Pannå med spricka, krackeleringar

Konst, Äldre måleri

Fack 32

Hollänsk skola oljemålning

Budhistorik (14 bud)
3090423
900
3090427
850
3090423
3090419
750
3090398
700

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.