Max Papart färgetsning/carborundum Fransk konst

442271

MAX PAPART (Frankrike 1911-1994), Komposition, signerad Max Papart 2/99, etsning och carborundum, bladstorlek 67x50 cm

Rum 9, Vagga 1

Budhistorik (9 bud)
3092775
3092767
950
3091345
900
3088599
850
3088557

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.