Kari Riipinen Warhol

442261

KARI RIIPINEN (Finland, född 1952): "Warhol V" (svart), signerad och daterad -90, färgserigrafi, 13/150, bladmått ca 120x80 cm

Oramad

Kari Riipinen Warhol
Budhistorik (13 bud)
3090814
2 800
3090354
2 600
3090788
2 400
3090354
3088276

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.