Alfred Manessier färgetsning Fransk konst

442257

ALFRED MANESSIER (1911-1993), EF en violet 27, 1975, signerad och numrerad Manessier 29/95, färgetsning, 29,5x39,5 cm

Budhistorik (5 bud)
3092909
1 400
3088595
850
3081515
650
3080710
3077650

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.