Ferdinan Fagerlin oljemåljning

442256

FERDINAND FAGERLIN (1825-1907): Allmogeinteriör med kvinna vid barn i vagga, signerad och daterad Ferd. Fagerlin Df, olja på duk, ca 47x 48 cm

Uppfodrad på pannå

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Budhistorik (15 bud)
3091136
16 000
3091135
15 500
3091133
15 000
3091131
14 500
3091130
14 000

Slutpris SEK:
16 000
1 611 EUR, 1 830 USD
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.