André Lanskoy färglitografi Fransk konst

442252

ANDRÉ LANSKOY (Frankrike, 1902-1976), Journal d'un Fou, signerad och numrerad Lanskoy 53/100, färglitografi, 44x67 cm

Budhistorik (10 bud)
3093069
1 800
3088248
1 700
3081961
1 600
3088244
1 600
3081961

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.