Ampel i mässing och glas

442229

AMPEL, mässing, glas, 1900-tal, totalhöjd ca 127 cm

Proveniens: Rashammar

Belysning, Taklampor, Glas

Rum 11

Ampel i mässing och glas

Budhistorik (16 bud)
3097927
3097921
950
3097918
900
3097916
850
3097911

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.