Skrin 1800-tal

442185

SKRIN, 1800-tal, svepaskteknik, beslag i smide, höjd ca 26, 44x32 cm, nyckel finns

Slitage, senare bemålning

Diverse, Allmoge

Rum 7

Skrin 1800-tal

Budhistorik (23 bud)
3092191
3092192
3092191
1 900
3092187
1 800
3092187
1 700

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.