Skål i orientalisk stil

442181

SKÅP med lådinrednig, enl uppg Korea, mässingsbeslag, orientalisk stil, 1900-tal, höjd 129, 85x42 cm

Proveniens: Rashammar

Slitage, nyckel saknas

Rum 13

Skål i orientalisk stil

Budhistorik (7 bud)
3098992
4 200
3097105
3087450
3085723
2 800
3085579
2 600

Slutpris SEK:
4 200
423 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.