Satsbord Italien

442164

SATSBORD, 4 delar, Italien, 1900-tal, förgyllda och bemålade, höjd ca 45-59 cm

Proveniens: Rashammar

Ytskador

Rum 6

Satsbord Italien

Budhistorik (6 bud)
3097915
3097912
850
3097433
3097303
700
3097158
600

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.