Rune Jansson blandteknik

442163

RUNE JANSSON (1918-2014), Liggande komposition, signerad och daterad Rune Jansson -87, blandteknik, ca 26x38 cm

Fack 25

Rune Jansson blandteknik

Budhistorik (3 bud)

3084568
1 600
3083197
3083194

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.