Vitrinskåp Louis XV-stil

442160

VITRINSKÅP, mahognyfanér, 1900-talets mitt, Louis XV-stil, svängd front, invändigt med hyllplan, beslag och gallerkant i mässing, höjd ca 148, 77x39 cm

Proveniens: Rashammar

Slitage, gallerkant något lös

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Rum 12

Vitrinskåp Louis XV-stil

Budhistorik (8 bud)
3094859
3097011
3094859
1 600
3092347
3092346
1 400

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.