Karmstolar i Louis XVI-stil

442151

KARMSTOLAR, 1 par, Louis XVI-stil, 1900-tal, randig klädsel i vattrat siden, sitthöjd ca 42 cm

Proveniens: Rashammar

Slitage

Rum 5

Karmstolar i Louis XVI-stil

Budhistorik (15 bud)
3099422
3099397
3099392
3099384
950
3099384

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.