Micheal Farrell akvarellerad blyerts

442147

MICHEAL FARRELL (Irland/Frankrike, 1924-2000): "Madonna Irlanda", signerad och daterad Micheal Farrell 4.s.77, 5.2.77 och 6.2.77 La Ruche, akvarellerad blyertsteckning, ca 48,5x64 cm

Budhistorik (9 bud)
3088787
4 200
3074742
3074742
3 600
3085739
3 600
3074742

Slutpris SEK:
4 200
423 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.