Oidentifierad konstnär

442138

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, figurer i landskap, efterföljare till Camille Corot signerad, olja på duk, 27x46 cm

Några små färgbortfall, krackelyr.

Konst, Äldre måleri

Rum 5

Oidentifierad konstnär

Budhistorik (12 bud)
3089894
3089891
2 600
3089860
3089564
3083761
1 400

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.