Arkivskåp 48-lådigt

442137

ARKIVSKÅP, 1900-talets början, 48-lådigt, med skrivskivor, vitmålat, höjd ca 178, 90x32 cm

Senare bemålad, ytslitage

Rum 18

Arkivskåp 48-lådigt

Budhistorik (16 bud)
3089670
3 600
3089658
3 400
3089661
3 400
3089658
3 200
3089653

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.