Slagbord 1700-tal barock

442128

SLAGBORD, 1700-tal, barock, bemålad, höjd 75, 105x58,5, utfälld 150 cm

Senare bordsskiva, ytskador och färgbortfall

Rum 22

Slagbord 1700-tal barock

Budhistorik (2 bud)

3080409
3075768

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.