Ordenstecken Lettland

442127

TRE STJÄRNORS ORDEN, Lettland, 5:e klass, silverstämplad och märkt FM, (Muller Riga), förgyllt silver och emalj, 39 mm,

Silver, Vapen/Medaljer

Ordenstecken Lettland

Budhistorik (4 bud)

3073322
1 700
3076186
1 600
3073322
3073018

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.