Lavoar 1800-talets slut

442125

LAVOAR, 1800-talets slut, inredd med marmor, höjd ca 78, 47x40 cm

Ytskador och slitage, senare bemålad

Rum 12

Lavoar 1800-talets slut

Budhistorik (2 bud)

3087590
3085040

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.