Spelbord 1800-tal

442121

SPELBORD, 1800-talets första hälft, ådringsmålat och marmorimitation, höjd 77, 100x54, utfälld 100x108 cm

Ytslitage och skador

Rum 5

Spelbord 1800-tal

Budhistorik (11 bud)
3088818
1 700
3088856
1 700
3088818
1 600
3088855
3088818
1 400

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.