Fällbord bemålad

442120

FÄLLBORD, 1800-talets första hälft, bemålad, höjd 67, 43x43 cm

Senare bemålad, skador

Rum 12

Fällbord bemålad

Budhistorik (14 bud)
3089569
850
3089420
3089481
3089420
750
3087503
700

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.