Kista 1800-tal

442118

KISTA, ek med smidesbeslag, 1800-talets början, höjd ca 50, 88 x 50 cm

Ålderrelaterat slitage, rost, torrsprickor

Möbler, Allmoge

Rum 8

Kista 1800-tal

Budhistorik (18 bud)
3089463
1 400
3089440
1 300
3089461
1 300
3089440
3089457

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.