Kudde Skåne

442116

KUDDE, 1800-talets första hälft, Skåne, ursprungligen front till åkdyna, ca 40x52 cm

Smärre skador

Mattor/Textilier, Allmoge

Rum 7, Hylla 7

Kudde Skåne

Budhistorik (10 bud)
3090542
3075826
1 400
3090541
1 400
3075826
3078398
950

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.