Kolonn gustaviansk stil

442114

KOLONN, omkring 1900, gustaviansk stil, betsad, dekor av förgylldning, höjd ca 99 cm

Smärre ytskador

Rum 15

Kolonn gustaviansk stil

Budhistorik (8 bud)
3082639
3082634
1 900
3078288
1 800
3078732
1 800
3078288
1 600

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.