Bordspendyl

442112

BORDSPENDYL, 1800-talets slut, bronserad metall, bakstycke i trä, med barometer, dekor av putti, höjd ca 48 cm

Nyckel saknas, slitage

Klockor/Ur

Rum 18

Bordspendyl

Budhistorik (14 bud)
3097335
1 600
3097334
3097333
1 400
3097332
1 300
3097331

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.