Spiselhundar England

442108

SPISELHUNDAR, 1 par, porslin,1900-talets början, England, förgylld och bemålad dekor, höjd ca 22 cm

Ytslitage

Keramik/Porslin

Spiselhundar England

Budhistorik (4 bud)

3088735
450
3088506
3088182
3085828

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.