Kandelabrar 1800-talets andra hälft

442105

KANDELABRAR, 1 par, 1800-talets andra hälft, för 5 ljus vardera, stomme i alabaster, fot och ljusarmar i förgylld metall, behängda med olikslipade prismor, vardera höjd ca 42 cm

Diverse, Belysning

Rum 21

Budhistorik (22 bud)
3091686
2 800
3091679
2 600
3091677
2 400
3091673
3091675

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.