Ove Carlson pigment ink print

442098

OVE CARLSON (född 1950): Traffic III, signerad och numrerad Carlson, 15/27, pigment ink print, 30x30 cm, oramad

Rum 9, Vagga 1

Ove Carlson pigment ink print
Budhistorik (13 bud)
3105116
850
3096269
3105115
3096269
750
3105113
700

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.