Taklampa jugend

442079

TAKLAMPA, jugend, tidigt 1900-tal, mässing, fotogenmodell med brännglas samt kupa i vitt opalglas, höjd ca 90, diameter 45 cm

Bruksslitage, defekt hissanordning

Belysning, Taklampor

Taklampa jugend

Budhistorik (6 bud)
3079934
500
3089274
500
3079934
450
3088871
3079934

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.