Jan-Anders oljemålning

442071

JAN-ANDERS HANSSON (samtida): "Byrån också", signerad Jan-Anders Hansson, olja på duk, ca 74x60 cm

Tryckskador

Fack 12

Jan-Anders oljemålning

Budhistorik (8 bud)
3090613
700
3089394
650
3089392
600
3089388
550
3089386
500

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.