Golvlampa 1900-tal

442064

GOLVLAMPA, 1900-tal, kopparskärm, trä, senare skinnklädd stam, höj- och sänkbar, maxhöjd ca 160 cm, senare el

Bruksslitage, kompletterad

Belysning, Golvlampor

Rum 15

Golvlampa 1900-tal

Budhistorik (28 bud)
3088863
3088893
3088863
3088892
1 900
3088863
1 800

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.