Ateljé Lyktan Bumling

442061

ATELJÉ LYKTAN, "Bumling", golvlampa, gulmetall, etikettmärkt Ateljé Lyktan Århus, gräddvit, stam i vitmetal, foten senare skinnkläd, höjd ca 135 cm

Repor, bruksslitage, raster saknas, ngt sned

Belysning, Golvlampor

Rum 15

Ateljé Lyktan Bumling

Budhistorik (1 bud)

3089549
2017-02-21 20:30:50

2017-02-21 kl 20:58
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.