Handväska Mulberry

442056

MULBERRY, handväska, 1990-tal, England, brunt krokopressat skinn, invändigt märkt Mulberry, höjd ca 25m 40x10 cm

Bruksslitage

Fashion

Monter 3

Handväska Mulberry

Budhistorik (39 bud)
3091184
5 200
3090479
5 000
3091183
5 000
3090479
4 800
3091176
4 600

Slutpris SEK:
5 200
524 EUR, 595 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.