Spegel jugend

442053

SPEGEL, jugend, tidigt 1900-tal, betsat trä samt antikiserande dekor, höjd ca 110, bredd 42 cm

Bruksslitage

Speglar

Hylla 5

Spegel jugend
Budhistorik (10 bud)
3088228
750
3088048
700
3087936
650
3075041
600
3087935
550

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.