Soffbord vril/masur

442052

SOFFBORD, betsad bok, bordsskivan inlagd med vril/masur, 1900-talets andra hälft, höjd ca 50,5, 135x 50,5 cm

Bruksspår, repor

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 6

Soffbord vril/masur

Budhistorik (1 bud)

3089356
2017-02-21 19:14:55

2017-02-21 kl 19:40
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.