Johan Lundgren oljemålning

442044

JOHAN LUNDGREN (1920-1989): Lofoten, signerad Johan Lundgren, olja på duk, ca 61x79 cm

Fack 15

Johan Lundgren oljemålning

Budhistorik (3 bud)

3086407
850
3086239
3086233

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.