Vicke Lindstrand skulptur

442042

VICKE LINDSTRAND, skulptur, glas, Kosta, i form av isblock, dekor av isbjörnsfamilj, signerad Kosta V. Lindstrand /T-e., etikettmärkt, höjd ca 24, längd 22 cm

Mindre stötskada och nagg

Glas, Konstglas

Vicke Lindstrand skulptur

Budhistorik (24 bud)
3089083
3089096
3089083
1 900
3089051
1 800
3089051
1 600

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.