Silver skål dosor skedar

442040

SKÅL, TESILAR, SKEDAR, SÅSSLEVAR, DOSOR, STRÖSKED, SOCKERTÅNG, KAKTÅNG, silver, vikt ca 535 g

Slitage, skador, gravyrer, bucklor

Silver

Silver skål dosor skedar

Budhistorik (6 bud)
3089132
1 800
3087753
1 700
3077280
1 600
3074782
3077279
1 400

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.