Wassily Kandinsky färglitografi

442039

WASSILY KANDINSKY (1866-1944): "Bauhaus", färglitografi efter komposition från 1927, signerad i trycket, ca 49x37 cm

Fack 1

Budhistorik (17 bud)
3089378
1 300
3089054
3088795
3089052
3088795
950

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.